Web Sitesi Tercümesi - Web Sitesi Çevirisi

Web Sitesi Tercümesi - Web Sitesi Çevirisi

Yaşamakta olduğumuz yüzyıl içersinde en güçlü ticari ve kültürel tanıtım araçlarından olan internet (web) sitelerinin müşterileri için tasarlanmış kendilerine has bir anlatım tekniği ve dili oluşmuştur. İnternet ve internet üzerinden gerçekleştilen ticaret her geçen gün yaygınlaşmakta ve çağımızın vazgeçilmez bir mal alım satım aracı haline dönüşmüştür.Bu noktadan yola çıkan DİLKENT TERCÜME olarak bilişim eğitimi ve deneyimi olan çevirmenlerimizi web sitelerinin tercüme edilmesi görevlerinde sizlerin hizmetine sunmaktayız. Bir çok değerli firmalara ait web sitesi çevirilerini layığı ile tamamlamış olmamız bu konuda güvenilirliğimizi ve bu çeviri-tercüme alanındaki bilininirliğimizi artırmaktadır.

 

Fiyat ve teslim sürelerinin belirlenmesi amacı ile tercüme edilecek web sitesindeki metinleri word belgesine aktarıp DİLKENT TERCÜME web. Adreslerine ulaştırmalısınız.

 

Uzman proje yöneticilerimiz metni ve sitenin genel dil karakterini inceleyerek çeviri detayları konusunda size geri döneceklerdir.
DİLKENT TERCÜME olarak başta İngilizce, Almanca, Rusça, Japonca, Çince, Bulgarca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca olmak üzere tüm dillerde Websitesi Tercümesi hizmeti vermekteyiz.

 

Sorunlarınıza hızlı çözüm...