HABER DETAY

Güvenilir Çözüm Ortağınız
(MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMI

(MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMI

Parlayıcı, patlayıcı, tehlikeli ve zararlı maddeler üretilen veya işlenen veya depolanan işyerlerinde güvenlik tedbirlerinin alınması için bulundurulması zorunlu olan (MSDS) Güvenlik Bilgi Formlarının hazırlanması ithal ya da ihraç edilmişler ise yabancı dildeki çevirilerinin yapılarak mühürlenmesi ve onaylanması zorunludur. İhraç ya da ithal edilen madde veya karışımların ilgili dilde hazırlanması gerekmektedir. (MSDS) Güvenlik Bilgi Formu dosyalarınız (MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMIMIZ sayesinde uygun format ve güncel yönetmeliklere göre ilgili dile çevrilmektedir.

(MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMIkullanımının firmaya ve çalışanlara faydaları nelerdir?

-Tehlikeli kimyasalların ithalatını ya da ihracatını yapan firmaların, maddelerin (MSDS) Güvenlik Bilgi Formlarını sunulduğu ülkenin dilinde ve yasal mevzuatlarına uygun bir şekilde hazırlamaları zorunludur. Bu zararlı maddelere maruz kalan kişilerin bilinçlendirilmesi ve eğitilmesi için (MSDS) Güvenlik Bilgi formlarının anlayabilecekleri dilde ve açıklıkta olması gerekmektedir. (MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMI sayesinde sizlere hatasız, güvenilir ve uzmanlaşmış bir kalite sunuyoruz. Programımız 10 dilde 10.000’den fazla uluslararası ifadeyi içermektedir. Bu sayede her belgede tutarlılık ve kusursuzluk sağlamış oluyoruz.

-Yasal değişimleri takip etmenize gerek kalmadan TÜRKÇE/ İNGİLİZCE/ İTALYANCA/ İSPANYOLCA/ FLEMENKÇE/ RUSÇA /ARAPÇA/ FARSÇA/ PORTEKİZCE/ ÇİNCE Güvenlik Bilgi Formları (MSDS) tarafımızdan güncel mevzuatta uygun bir şekilde hazırlanmaktadır.

- (MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMIArşivleme sistemimiz sayesinde, (MSDS) Güvenlik Bilgi Formları yıllarca güvenli bir şekilde saklanır ve depolanır.

- (MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMIile depolanmış olan binlerce (MSDS) Güvenlik Bilgi Formu taranır, tüm tehlike sınıfları ve özellikleri daha anlaşılır ve detaylı bir biçimde ifade edilir.

- (MSDS) Güvenlik Bilgi Formlarıülkeden ülkeye değişen farklı formatlar ve yönetmeliklere göre hazırlanacağından ayrıca bir danışmanlık almanıza gerek kalmaz.

- (MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMIile hazırladığımız Güvenlik Bilgi Formları tüm çalışanların seviyesine göre ortak bir çalışmanın sonucu olarak oluşturulduğundan kolayca okunur, çalışanların iletişim ve verimliliğini artırır, kullanılan ifadeler ile MSDS özet tablosu kolayca oluşturulur.

- (MSDS) GÜVENLİK BİLGİ FORMU ORTAK DİL PROGRAMIile binlerce MSDS dosyası taranır tekrar eden ifadeler özel fiyatlandırılır. Böylece yüksek maliyetlere girmeksizin müşterilerimizin faydasına olacak şekilde ücretlendirme yapılmaktadır.  Son olarak, M(SDS) Tercümesi ciddi bir iştir, bu formların doğru ve hatasız bir şekilde çevrilmesi iş sağlığı ve iş güvenliği açısından son derece önemlidir. Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz, konusunda uzman kimyager, biyolog, iş güvenliği uzmanı ve filologlardan oluşan ekibimiz tarafından ortak olarak ortaya konulan bilginin, araştırmanın ve çalışmanın ürünüdür.

ERHAN ANIK (Mikrobiyoloji Uzmanı - Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı - MSDS Uzmanı)

Tarihi: 00 00 0000
 

Sizlere en iyi hizmeti vermek için DİLKENT